Kristjan-Paul Raude

WSI Online tegevjuht, juhatuse liige
Kristjan-Paul Raude

Kristjan-Paul Raude

WSI Online tegevjuht, juhatuse liige

Usun põhimõtesse: “anna ja sulle antakse vastu”. Selle põhimõtte järgi toimetamine toob ellu väga palju head. Olen sellega pidevalt kokku puutunud nii eraelus kui ka ettevõtluses, toetades erinevaid ühiskondlike kitsaskohtade projekte. See on võimalus anda ühiskonnale tagasi ja tänada kõige eest, mida saanud oled. Iga väike heategu on oluline ja muudab kellegi elu. Kui sa suudad muuta kellegi elu paremuse suunas, siis see on hindamatu. Seda tuleb osata märgata ja hinnata.

Vastutustundlik turundus muutub aina olulisemaks.  Agentuurina tuleb meil igapäevaselt valida, milliseid projekte vastu võtame. Kas teeme seda ainult raha pärast või otsime töödes midagi sellist, mis läheb kokku meie ühiste väärtustega. Kui turundajatena tuleb meil iga päev teha valikuid kuidas seda teeme. Turundada ja müüa saab mitut erinevat moodi.

Minu jaoks on tähendab vastutustundlik ettevõtlus vastutust. Vastutust ühiskonna, keskkonna, ettevõtete ja inimeste ees. Oleme WSI-ga alates algusest (ka siis kui olime väikesed ja võimalusi nappis) toetanud erinevaid heategevusprojekte, andes sellega oma väikese panuse parema ühiskonna loomisel. Anna ja sulle antakse tagasi. “Good carma”.Ma usun, et teistele head soovides ja tehes, saad ise selle tagasi. Good carma.

Oma ettekandes jagan isiklikke kogemusi nii ettevõtlusest kui ka eraelust.